Diyetisyen web sitesi scriptimiz satışa sunuldu.

2012 yılından bu yana yılmadan üretmeye devam eden aybersoft bilişim hizmetleri, diyetisyenler için yeni bir  web tasarıma imza attı.

Randevu sistemli diyetisyen scripti

Diyetisyen web sitesi scriptinde entegreli çalışan online randevu sistemi mevcuttur. Bu sayede başka firmalardan randevu sistemi kiralamadan kendinize ait randevu sistemi olan bir web sitesi için tek yapmanız gereken web sitemizin ürünler kısmından scriptimizi incelemek.

Randevulu diyetisyen web sitesinde yapacaklarınızın pek de bir sınırı yok. Danışanlarınız randevu alabilecek sizde kendiniz randevu oluşturup onaylayabiliyorsunuz. Yaşam koçu Diyetisyenler Tıp merkezileri Hastaneler dişçiler ve sağlık kabinleri de dahil yaklaşık 20 sektöre hitap etmesini planladığımız scriptimizde admin panelinden modülleri açıp kapama özelliği bulunmaktadır.

Diyetisyen web tasarımı mız bol referanslı bir şekilde satılmaya devam ediyor. Bu scriptimizi online olarak kredi kartı veya banka havalesi ile satın alabilirsiniz. Scripti satın aldığınızda ilk kurulumu ücretsiz yapmaktayız. ikinci ve daha sonraki kurulumlarda ise 50 tl kurulum ücreti almaktayız. ilk kurulum yapıldıktan sonra uzak masaüstü yazılımı ile online çalışma prensibini ve örnek veri girişlerini tanıtıyoruz. İçeriklerinizi girmemizi istiyorsanız ekstra 100 Tl daha ücret ödemeniz gerekmektedir.

BİLMENİZ GEREKEN SİPARİŞ NOTLARI

Online diyetisyen web sitesi scriptini kredi kartı veya havale ile satın aldıktan sonra, tüm dosyaları siz otomatik olarak download ediyorsunuz. Kurulum istediğiniz taktirde Canlı destekten Ticket bırakıyorsunuz. Müsait olan herhangi bir personelimiz hemen kuruluma başlıyor. Kurulum bittikten sonra size bilgilendirme yapıyor ve uzak masaüstü bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlanıyoruz. Bilgisayarınızdan içerik girişleri logo değişimi randevu optimizasyonunu yaparak sitenizi size teslim ediyoruz.  2. kurulum ve içerik girme konusunda müşteri talep ederse ek ücret karşılığında yapıp teslim ediyoruz.

 

BİR DEFA ÖDE ÖMÜR BOYU KULLAN

Bizden aldığınız tüm script ve wordpress temaları açık kaynak olarak satılmaktadır.