Her müşterimize ücretsiz hosting

WEB TASARIM PAKETLERİ

 

Herhangi bir paketi satın alan müşterilerimize ücretsiz web hosting vermekteyiz. Web hostingimizin özellikleri A Class İP 5 gb web alanı 30 gb  banwich 3 site barındırma.  Konya web tasarım firması olarak sizin için en iyiyi yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.

İşletmenizi Yeniden Markalaştırın

Uzun zamandır güncellenmeyen siteleriniz müşterileriniz tarafından, markanızın modası geçmiş göründüğünü fark Google logo 147x300 1 - Her müşterimize ücretsiz hostingedeceklerdir. Müşterilerinizin, sizi yeni ve parlak görünen bir tasarımla gördüklerinde herşey lehinize gelişmeye teşvik edecektir. (sonuçta kararsız bir varlığız).

Biz, şirketinizin imajını günümüze taşıyacak ve ilk etapta işinizi rakiplerinizden ayıran kıvılcımı yeniden başlatacağız. Yeniden markalaşmanın neden önemli olduğuna dair iyi bir örnek, Google logosunun 90’ların sonlarından bu yana nasıl geliştiğini inceleyin.

Ne demek istediğimizi anladın mı? 1998’de iyi görünen şey bugün çok kötü ve garip görünüyor.

Yeni müşteriler kazanın

Markalaşmanız çoğu zaman yeni müşterilerin göreceği ilk şeydir, bu yüzden doğru izlenimi yaratmanız gerekir. Yeni pazarlara girmek istiyorsanız, yeniden markalaşma yapmak, işinizi dijital dünyaya sağlam bir şekilde sokabilir. İstediğiniz son şey, eski tarihli markanızın sizi geride tutmasıdır; Yeniden tasarlamayı seçmek, daha önce kullanılmayan pazarlara daha hızlı erişmenizi sağlayabilir.

Yeniden markalaşmaya hazır mısın?

Yeniden markalaşma yapmak istiyorsanız, şu soruları göz önünde bulundurun:

Markanız hala işinizin hedeflerini yansıtıyor mu?
Markalaşmanız aynı sektördeki gelecek markalarla nasıl karşılaştırılıyor?
Markanız profesyonel, canlı bir görünüm veriyor mu?
Markanız sosyal medya ve e-posta dahil tüm kanallarda tutarlı mı?
Markanız hedef kitlelere hitap ediyor mu?
Markalaşmanız şirketinize olumlu bir izlenim veriyor mu?
Mevcut markanızın şirketinizi temsil etme biçimiyle gurur duyuyor musunuz?

İyi düşünün. Çoğunlukla ‘Hayır’ veya karamsarlıkla cevap veriyorsanız, şimdi markanızı güncellemeyi düşünmenin tam zamanı.

Anlamlı ve çok yönlü olan geleceğe yönelik tasarımların hazırlanmasında uzmanız. Ekibimiz işinizi, pazarınızı ve rakiplerinizi tanımak için zaman ayırır ve yeniden markalama konusunda size ayrı bir avantaj sağlayan eksiksiz bir hizmet sunarız.

  • Logo tasarımı
  • Şirket kırtasiye
  • Sosyal medya varlıkları
  • Broşürler
  • Tabela
  • Web sitesi grafikleri (gerekli görülürse web sitesini yeniden inşa ederiz)
  • Promosyon malzemeleri
  • Broşürler ve el ilanları

Daha fazla bilgi için veya yeniden markalandırma ve tasarım fikirleriniz hakkında sohbet etmek istiyorsanız , telefonla veya çevrimiçi olarak iletişime geçin .