Neden bir web sitesine ihtiyacım var?

Bu Soruları Kendine Sor

  • İşletmenizin zaten bir web sitesi var mı?
  • Eğer öyleyse, kaç yaşında?
  • Kaç ziyaretçiniz olduğunu biliyor musunuz?
  • Google’daki sıralamanız nedir?
  • Web sitesi olmadan marka bilinirliğini nasıl geliştirirsiniz?

Bu soruların cevabını bilmiyorsanız, belki düşünmeye başlamanın zamanı gelmiştir. Aybersoft Web Tasarımı , aradığınız cevap olabilir.

 

Bunun sebepleri 

İşletmeniz için bir web sitesine sahip olmanızın birçok nedeni vardır ve bugünlerde bir tane oluşturmak için yardım bulmak her zamankinden daha kolay. Nedenlerden başlamak için müşterilerle başlayacağız. Güvenilir bir şirketseniz, kendinizi müşterinin yerine koymanız için bir web siteniz olmasını beklerler. Sahip olmayan bir şirkete güvenir misiniz?

Birçok insan, çevrimiçi incelemelerin satın alıp almayacağına ilişkin kararlarını etkilediğini iddia ediyor. İnsanlar para gibi şeylerle ayrılmaya karar vermeden önce başkalarının deneyimlerini bilmek ister. Birisinin kötü bir deneyime sahip olduğunu gördülerse, o zaman belirli bir şirkete zaman harcamak zorunda kalmazlardı. Bu nedenle, web sitenizde olumlu müşteri referansları bulundurmak, potansiyel müşterileri güvence altına almanıza yardımcı olur.

Başkalarının sosyal medyada sizin hakkınızda söylediklerini kontrol edemeyebilirsiniz, ancak şirketinizin ne söylediğine karar vererek kamu algısını etkileyebilirsiniz. Web sitenizde bir blog sahibi olmak şirket mesajınızı, değerlerinizi ve kişiliğinizi iletmek için harika bir yoldur. Ne söylendiğine ve nasıl söylendiğine siz karar verirsiniz.

Dijital bir varlığa sahip olmanın güzelliği, Her zaman açık bir dükkanınız olmasıdır. İnternet yılda 365 gün durmadan çalışıyor. İnsanlar, teklif etmeniz gerekenlere sınırsız erişime sahip ve her zaman bir irtibat noktası bulabilirler. Asla kapanmamanın yanı sıra, dünyanın herhangi bir yerindeki müşterilere ulaşmanızda, gelirinizi artırmanızda yardımcı olan şey web sitenizdir.

Ayrıca Google arama sonuçlarında görünebileceksiniz. Düzgün bir şekilde Seo optimizasyonu yapılırsa, insanlar işletmenize bağlı anahtar kelimeler ararken web sitenizin Google sonuç sayfalarında görünmesini sağlayabilirsiniz. Web sitenizi e-posta pazarlaması ve SEO gibi pazarlama araçlarıyla birleştirerek, yeni müşterilerle tanışma ve daha güçlü bir marka oluşturma şansınız daha yüksektir.

Bir web sitesi aynı zamanda bir vitrin gibi davranır. İnsanların ürünlerinizi veya hizmetlerinizi başkalarının dikkatini dağıtmadan izlemelerine olanak tanır ve ne zaman isterse ister gece ister gündüz yapabilir. İnsanlarla Mesai saatleri dışında da ilişki kurmanın bir yoludur.

Burada Aybersoft Web Tasarım’da sadece size bir web sitesi değil, sizin için pazarlamayı da yapabiliriz ! Tüm zor işleri bize bırakarak işinize odaklanabilmenizi sağlarken size yeni müşteriler getirecek mükemmel çevrimiçi varlığımızı sunabiliriz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak seçebileceğiniz bir dizi paketimiz var. Unutmayın, İnternete verdiğiniz her kuruş geleceğinize yatırımdır.