KONYA WEB TASARIM HİZMETİ

Konya’da kurumsal web siteleri, kişisel web siteleri gibi tüm web işlerinizi titizlikle yapıyoruz. Yazılım ve programlama dillerinde 20 yılı aşkın tecrübe ve durmadan kendimizi gelişen teknoloji ile güncel tutarak sizlere hem görsel hemde kullanımı kolay bir deneyim sunmaya hazırız. siz ne istediğinizi söyleyin, biz ne kadar zamanda teslim edeceğimizi söyleyelim.

Kullanımı kolay dizaynlar

Sizlere yapacağımız ve daha önceki yaptığımız web sitelerinde ki en büyük özelliğimiz admin panelindeki butonlardan tutun da en çok kullanacağınız alanları ulaşımı kolay sectörlere koyarak size sosyal medyada gezermiş gibi kolay bir deneyim sunuyoruz.

Temiz kodlama

Web tasarımı ve kodlama yaparken bizim için en önemli durum hackerların ve kötü niyetli kişilerin sitenize zarar vermemesi, kişisel verilerinizin eksiksiz korunması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Günümüzde siber savaşların arttığı ve coğrafi konumumuz sebebi ile diğer ülkelerin boş durmadığı zamanda siber topraklarımızı en iyi şekilde kalkanlar ile koruyor ve kullandığımız kodların backdoor açığı yaratmaması için 3 farklı yöntem ile test ediyoruz. Size sadece gönül ferahlığı ile kullanmak kalıyor.

Grafikler ve Çok Yönlülük

Yaptığımız web sitelerinde kendimize yaparmış gibi günlerce tasarlıyor kendimizi ikna edene kadar tekrar tekrar çiziyoruz. Biliyoruz ki biz kendimiz yarattığımız web sitesini beğenirsek siz kesinlikle hayran kalıyorsunuz. Web site tasarımlarımızda çok yönlülüğü ön plana çıkartıyoruz herşey entegre biçimde bir birini takip eden bir iskelet sistemine baglı ne takarsanız rahatlıkla çalıştırıyormuşsunuz gibi.