Konya Adwors Reklamları

Adwords dijital pazarlama kampanyalarınızı yönetmek ve potansiyel müşterileri optimize edilmiş bir maliyetle çekerek tasarruf etmek için uzman bir ekipten destek alın. Adwors reklamları vererek tüm dünyadaki müşterilerinize kısa ve hızlı ulaşma yolunu elde edebilirsiniz. Sosyal medya platformlarında ( Facebook instagram twitter gibi ) İlgi alanları kullanarak maliyeti düşürüp sonuç odaklı reklamlar veriyoruz. Bu reklamlar sayesinde ürününüz yada tanıtmak istediğiniz her neyse tamamen ilgi duyacak kişilere gitmiş oluyor, bu oran da bize reklamımızın ilgi odaklı olduğunu ve geri dönüşün %70 in üzerinde olacağını gösteriyor.

Google AdWords’ün nasıl işlediğini anlamak ve ads bütçenizden en iyi şekilde yararlanmak için keyword kelimeler, yerleşimler, Reklam Sıralaması, teklifler ve Kalite Puanı gibi bazı özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmeniz önem arzetmektedir. Seçilen kelimeler ve kelime kökleri aratılan keywordlarla özdeşleştiği zaman Google Adwords reklamlarınızın görünme olasılığı artacaktır. Eğer siz araba lastiği satıyorsanız, anahtar kelime olarak kampanyanızda ‘araba lastiği’ ifadesini kullanabilirsiniz. Ziyaretçiler Google’a araba lastiği yada benzer bir terim yazdığında, arama sonuçlarının yanında reklamlarınız gösterilir. Ayrıca araba lastiği satışı yapan Google’la alakalı tüm kanallar ve web sitelerinde reklamlarınız görünebilir.

Maliyetleri düşürerek ilgi odaklı reklamlar veriyoruz

Şirketinizin internet pazarında biline bilirliğini ve markalaşma adına anahtar kelimelerinizden tutun da grafiklerinize kadar yapıyor, Görüntülü ve text reklamlar giriyoruz.
Müşterilerinizin ilgi odağına göre analizler çıkarıp gerekli mecralara reklamlarınızı yönlendiriyoruz. Hem satışınız hızlanıyor hemde markalaşma adına hızlı bir adım atma şansını elde ediyorsunuz. Reklamlarınız şirketinizin çapına göre bölgesel, ulusal veya uluslar arası olabiliyor. Unutmayın ki internete verilen her kuruş geleceğe bir yatırım ve fazlası ile geri dönüştür.